خدمات طراحی لوگو حرفه ای

طراحی لوگو و آرم در مجموعه آکادمی پونک به سه صورت ارائه می‌شود:

طراحی لوگوی مونوگرام یا لترمارک (Letter Mark)

لوگوی لترمارک از حرف اول نام سایت یا کسب و کار و یا … طراحی می‌شود. مثل حرف پ که بخشی از لوگوی ما را تشکیل داده است و معمولا طراحی آن 5 روز کاری زمان می‌برد.

طراحی لوگوی نوشتاری یا لوگوتایپ (Word Mark)

لوگوی نوشتاری شامل نام سایت یا کسب و کار یا … است که می تواند از فونت‌های دستی و کامپیوتری ساخته شود. مثل عبارت پونک در لوگوی ما و طراحی آن معمولا 7 روز کاری زمان خواهد برد.

طراحی لوگوی ترکیبی (مونوگرام + نوشتاری)

لوگوی ترکیبی شامل لوگوی مونوگرام (لترمارک) و لوگوی نوشتاری (لوگوتایپ) است. لوگوی آکادمی پونک یک نمونه از طراحی ترکیبی است و معمولا 10 روز کاری برای طراحی آن زمان صرف خواهد شد.

سفارش طراحی لوگو

لوگوی مونوگرام
$99.99

طراحی لوگوی مونوگرام

طراحی اختصاصی لوگو و آرم شما به صورت مونوگرام. شامل 3 اتود منحصر بفرد + 5 بار ویرایش و ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت

هدیه: یک لوگوموشن از طرح نهایی

سفارش دهید
لوگوی نوشتاری
$99.99

طراحی لوگوی نوشتاری

طراحی اختصاصی لوگو و آرم شما به صورت نوشتاری. شامل 3 اتود منحصر بفرد + 5 بار ویرایش و ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت

هدیه: یک لوگوموشن از طرح نهایی

سفارش دهید

سوالات متداول خدمات طراحی لوگو

چه مدت طول می‌کشد تا طراحی تمام شود؟

معمولاً 5 تا 10 روز کاری.

لوگو با چه فرمتی به من تحویل داده می‌شود؟

در اندازه های مختلف و فرمت png.

آیا از ابزارهای رایگان برای طراحی لوگو استفاده می‌شود؟

به هیچ عنوان، لوگوی شما به صورت اختصاصی طراحی می‌شود که از همان ابتدا و اولین مرحله‌ی اتود در جریان طراحی قرار خواهید گرفت.

آیا ضمانت بازگشت وجه را ارائه می‌دهید؟

بله، اگر طرحی که مد نظر شما باشد، اجرا نشود و یا کار، از نظر فنی ایرادات محسوسی داشته باشد، ما پول شما را کامل، به شما بازمی‌گردانیم.

پرداخت هزینه طراحی لوگو به چه صورت است؟

نیمی از هزینه طراحی سایت، پیش از شروع کار، و الباقی، پس از اتمام کار، دریافت می‌شود. می‌توانید از طریق تمامی کارت‌های عضو شتاب پرداخت کنید.

هنوز سوال دارم

نگران نباشید. با کلیک روی دکمه “سفارش دهید” اطلاعات تماس خود را وارد کنید، ما قبل از ثبت سفارش شما، به تمامی سوالات شما پاسخ خواهیم داد.