آیا به آنالیز سئو نیاز دارید؟

کارشناسان صنعت، توصیه می‌کنند که هر 6 ماه یکبار، سئو سایت خود را، ارزیابی کنید تا، با آخرین تکنیک‌ها و آپدیت‌های موتورهای جستجو، همگام شوید. در طول سال‌ها، ما ده ها پروژه را ارزیابی کرده ایم و فهمیدیم، بررسی موارد زیر، ضروری است:

رتبه و ترافیک پایین

با وجود تلاش‌های شما برای سئو، نمی‌توانید رتبه های بالایی را، برای کلمات کلیدی مورد نظر خود، کسب کنید.

اصلاح استراتژی سئو

برای موفقیت، به یک استراتژی سئو اثبات‌شده نیاز دارید و برای راهنمایی، یک مشاور حرفه ای سئو می‌خواهید.

تکنیک‌های مدرن سئو

برای عقب نماندن از رقبا، می‌خواهید جدیدترین روش‌ها و تکنیک‌های سئو را بدانید.

کم شدن ترافیک طبیعی

ترافیک طبیعی شما، رو به کاهش است و نمی‌دانید چگونه روند نزولی را، تغییر دهید.

مشکلات جریمه های گوگل

سایت شما توسط گوگل، جریمه (پنالتی) شده است و برای بازیابی رتبه های خود، به یک برنامه عملی نیاز دارید.

بهبود جایگاه کلمات کلیدی

یک فروشگاه اینترنتی را اداره می‌کنید، اما نمی‌دانید چه کلمات کلیدی، برای خرید محصولات، مناسب است.

چه چیزی خدمات آنالیز سئو ما را منحصر به فرد می‌کند؟

برخلاف سایر خدمات آنالیز سئو، پشتیبانیِ ما، هنگام تحویل گزارش آنالیز، متوقف نمی‌شود. برای اینکه ثابت کنیم، پیشنهادات ما، تئوری نیستند و در عمل، قابل اجرا هستند، ما متعهد و آماده هستیم که هر لحظه، به شما کمک کنیم، تا تغییرات لازم، برای افزایش هرچه سریع‌تر ترافیک شما، به واقعیت مبدل شود. برای تحقق این امر، ما خدمات زیر را، به شما ارائه می‌دهیم:

پشتیبانی رایگان ایمیلی

می‌توانید به کارشناسان سئو ما، مستقیماً ایمیل بزنید و از آن‌ها سؤال کنید، یا برای هر یک از موارد مندرج در گزارش آنالیز، اطلاعات بیشتری بخواهید.

60 روز ضمانت بازگشت وجه

اگر توصیه های ما را رعایت کنید و میزان ترافیک شما در 60 روز بیشتر نشود، ما پول شما را کامل، به شما بازمی‌گردانیم. به همین دلیل، ما نسبت به خدمات خود، اطمینان داریم.

بررسی‌های رایگان در گزارش آنالیز

ما می‌دانیم که بعضی اوقات، ممکن است برای بررسی و آنالیز بعضی آیتم‌ها، نیاز شود هزینه های اضافی بپردازید. به همین دلیل ما، مجموعه ای از بررسی‌های رایگان را در گزارش شما، ایجاد کردیم تا بدون هزینه اضافی، به اطلاعات مورد نیاز خود، دست یابید. از جمله بررسی‌های رایگان محبوب، عبارتند از:

بهینه سازی بک لینک‌های خارجی

سایت‌های زیادی از بک لینک‌های بد، رنج می‌برند و این، بر رتبه بندی گوگل آن‌ها، تاثیر منفی می‌گذارد. استفاده از ابزارهای سئو، برای بهبود وضعیت بک لینک‌های شما، کافی نیست، بلکه به پشتیبانی تخصصی نیاز دارید.

تجزیه و تحلیل رقبا

چگونگی استفاده رقبای شما از سئو، یک سرمایه با ارزش برای هر شرکتی است، که می‌خواهد برای بقا و موفقیت کسب و کار آنلاین خود، بجنگد و ما می توانیم به شما، در کشف اسرار آن‌ها کمک کنیم.

افزایش سرعت سایت

سایتی که سرعت پائینی در بارگذاری اطلاعات دارد، هم به سئو و هم به درآمد سایت، آسیب خواهد رساند. تیم فنی ما، می‌توانند همه مشکلات را شناسایی کرده و توصیه هایی جهت افزایش سرعت بارگذاری سایت شما (در رایانه و موبایل) ارائه دهند.

سفارش آنالیز سئو

سوالات متداول خدمات آنالیز سئو

چه مدت طول می‌کشد تا گزارش آنالیز سئو را دریافت کنم؟

معمولاً 10 روز کاری، پس از تاریخ عقد قرارداد.

این آنالیز، روی چه CMS قابل اجرا است؟

آنالیز سئو ما، برای همه سیستم‌ها از جمله وردپرس، جوملا و سیستم‌های اختصاصی، مناسب است.

من سایت فروشگاهی دارم، آیا آنالیزهای شما، به من هم کمک می‌کند؟

بله، بخشی از تحلیل و بررسی‌های سئو، شامل فروش محصولات و ارائه توصیه هایی در مورد چگونگی بهبود ترافیک و نرخ تبدیل شما است.

تفاوت بین آنالیز دستی سئو و آنالیز با یک ابزار سئو چیست؟

ابزارهای آنالیز سئو بر اساس قوانین از پیش تعریف شده، شما را راهنمایی می‌کنند. اما یک آنالیز دستی که توسط متخصص ارشد سئو انجام شده باشد، به‌صورت سفارشی به شما ارائه می‌شود که (فقط) مختص سایت شما است و حتی اشتباهات کوچکی که در سئو داشته‌اید را برایتان مشخص می‌کند.

گوگل در مورد آنالیز سئو چه می‌گوید؟

کارشناسان گوگل، آن را توصیه می‌کنند. آن‌ها پیشنهادشان این است، قبل از عقد قرارداد با یک شرکت سئو، برای انجام کارهای سئو، یک آنالیز از سئو سایت خود و برنامه هایی که درسر دارید، به عمل آورید.

آیا ضمانت بازگشت وجه را ارائه می‌دهید؟

بله. اگر توصیه های ما را رعایت کنید و میزان ترافیک شما در 60 روز بیشتر نشود، ما پول شما را کامل، به شما بازمی‌گردانیم.

پرداخت هزینه آنالیز سئو به چه صورت است؟

هزینه آنالیز سئو، پیش از ارائه گزارش آن، دریافت می‌شود (به دلایل مشخص). می‌توانید از طریق تمامی کارت‌های عضو شتاب پرداخت کنید.

هنوز سوال دارم

نگران نباشید. با کلیک روی دکمه “سفارش دهید” اطلاعات تماس خود را وارد کنید، ما قبل از ثبت سفارش شما، به تمامی سوالات شما پاسخ خواهیم داد.