درباره ما

روزی یک درصد رشد کن!

آکادمی پونک به شما کمک می‌کند تا با روزی یک درصد رشد واقعی، سالی 365 برابر بهتر شوید.

ما هرگز قولی نمی‌دهیم که قادر به تحقق آن نباشیم و هر کاری که انجام می‌دهیم و هر آموزشی که ارائه می‌کنیم، دارای اهداف مشخص و قابل اندازه‌گیری هستند.

ما اینجاییم تا حضور شما در بازار آنلاین را تقویت کنیم. دوره‌های آموزشی و خدمات دیجیتال مارکتینگِ ما در اختیار شما هستند تا بتوانید بازاریابی و فروش خوبی را رقم بزنید.

از اینجا شروع کن

چرا باید ما را به عنوان آکادمی دیجیتال مارکتینگ انتخاب کنید؟

تضمین نتیجه تمامی دوره‌های آموزشی ما موفقیت برند را تضمین می‌کنند. یعنی علاوه بر اینکه مهارت یاد می‌دهیم، شما را برای فعالیت حرفه‌ای در شاخه‌های دیجیتال مارکتینگ آماده می‌کنیم. اما برای اینکه نتیجه مطلوبی بگیرید به ما و خودتان قول بدهید که مستمر تلاش کنید. ما نیز در کنار شما همراهی‌تان می‌کنیم. نتایج اثبات شده بسیاری از دانشجویان دوره‌های آموزشی ما، پس از کسب مهارت توانسته‌اند فعالیت جدی‌شان را در بازار دیجیتال مارکتینگ آغاز کنند و کسب درآمد آنلاین خود را ارتقا بخشند. ارتباط مستقیم با مدرس دوره‌ها پشتیبانی از دانشجویان، اولویت اصلی ما است. هنگامی که دانشجوی دوره‌های ما شوید، این امکان محیاست که به طور مستقیم با مدرس و پشتیبانی دوره ارتباط بگیرید و مطمئن شوید همیشه در کنار شماییم.

موسس و مدیر آکادمی پونک

مهندس حسین عابدزاده فارغ التحصیل رشته نرم افزار با بیش از 10 سال فعالیت مستمر در حوزه وب و اینترنت

حسین عابدزاده به صورت تخصصی و موازی از سال 90 روی تولید محتوا، از سال 92 روی سئو و از سال 93 روی Front-end متمرکز بوده است. ایشان به عنوان مشاور، منتور، کوچ، نویسنده، برنامه نویس و توسعه دهنده Front-end، مدیر ارشد فنی و مدیر ارشد سئو با کسب و کارهای معروف ایران کار کرده است. merge-brs

راه‌های ارتباطی

اینستاگرام حسین عابدزاده: abedzaadeh

ایمیل حسین عابدزاده: abedzadeh @ poonak.org